Venüsbet Son Dakika! Valladolid Virüs Testini Kabul Etmedi!

Sporla ilgili en son ve en güncel haberlere venüsbet haber  sekmesinden  ulaşabilirsiniz.

İspanya La Liga ekiplerinden Real Valladolid, lig yönetimi tarafından kendilerine gönderilen korona virüs test kitini kabul etmediklerini duyurdu.

Milli futbolcumuz Enes Ünal’ın da formasını giydiği Real Valladolid’de basın sözcüsü David Espinar konuyla ilgili yaptığı açıklamada “La Liga yönetimi bize test önerisinde bulundu ancak bu öneriyi medikal ve sosyal nedenlerden ötürü reddettik. Hiçbir oyuncumuzda hastalık belirtisi yok. Ayrıca bu teste bizden çok daha fazla ihtiyacı olan insanlar var. Önceliğin bu insanlara verilmesi gerektiğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

İtalya’dan sonra korona virüs salgınından en çok etkilenen ülke olan İspanya’da şimdiye kadar 14 binden fazla insan hastalığa yakalanırken 558 kişi yaşamını yitirdi.

Bu tarz haberlere, istatistiklere ve analizlere sizde sitemiz venüsbet giriş adresinden ulaşabilir ve tüm maçlarda olduğu gibi La Liga maçlarına da venüsbet’te canlı bahis yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizle ilgili sorularınız, talepleriniz, istekleriniz ve görüşleriniz için venüsbet şikayet adresinden bize ulaşabilirsiniz.